Uygun fiyatları ile Turhan K.S Mitsubishi klima satış ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.Güncel 2019 Mitsubishi klima fiyatları sayfamızdan fiyat listelerimize ulaşabilirsiniz. Kampanyalar, montaj ve stok durumu için lütfen arayınız.

 Dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi ’nin, nesiller boyu serinlik sunan, olağanüstü teknolojiye ve dayanıklılığa sahip ürünleri dayanıklılığı ile rekorlar kıran Mitsubishi ürünleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir ürünü mutlaka bulacak ve nesiller boyu sürecek ferah ve sağlıklı bir ortamın keyfini süreceksiniz.

Mitsubishi klimanın diğer üstün özellikleri arasında “doğal enzim filtresi”, “koku giderici temizlik filtresi” ve “negatif iyon plakası” var.

Doğal enzim filtresi, kirli havayı emerek bakterileri yok eder. Mis gibi ve tertemiz bir ortam sağlar.

Koku giderici temizlik filtresi, kötü kokulara son verir. Mitsubishi klima, koku giderici temizlik filtresi sayesinde odadaki kötü kokuları anında yok eder. Üstelik bu filtre su ile yıkanıp, güneşte kurutulduğunda koku giderici etkisini yeniden kazanır ve tekrar takılıp kullanılabilir.

Negatif iyon plakası, klimanız çalışmasa bile hiç elektrik harcamadan ortama negatif iyon yaymaya devam eder ve doğada, dağlık ve ormanlık alanlarda bulunan negatif iyonların insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini evinize taşır. Güncel Mitsubishi klima fiyat listesi 2019

Heavy Multi Klima

Sigma Multi Klima


* Storm Hava Perdesi Fiyatlarına %18 K.D.V. DAHİL Değildir.

* Ürün garantisi 2 yıldır.

* Montaj alıcıya aittir.

* Nakliye firmamıza aittir.

* Ürününüzü KONTROL EDEREK TESLİM ALINIZ.

* Nakliyeden doğacak hasarlardan firmamız sorumlu değildir.

* Sevkıyat ödemeden sonra yapılır.

* Sevkıyatlar stoklarla sınırlıdır.

* Siparişler faks veya e-mail ile bildirilmelidir.

* Vergi oranlarındaki değişiklikler aynı oranda yansıtılır.

Bu yazı 12 Eylül 2019 tarihinde güncellenmiştir.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın