sol fiyonk
sağ fiyonk
Navigasyon
Bizi Arayın : 0(212) 567 77 84

Mitsubishi Klima

Uygun fiyatları ile Turhan K.S Mitsubishi klima satış ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.Güncel 2019 Mitsubishi klima fiyatları sayfamızdan fiyat listelerimize ulaşabilirsiniz. Kampanyalar, montaj ve stok durumu için lütfen arayınız.

Mitsubishi klima logo Dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi ’nin, nesiller boyu serinlik sunan, olağanüstü teknolojiye ve dayanıklılığa sahip ürünleri dayanıklılığı ile rekorlar kıran Mitsubishi ürünleri arasından bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir ürünü mutlaka bulacak ve nesiller boyu sürecek ferah ve sağlıklı bir ortamın keyfini süreceksiniz.

Mitsubishi klimanın diğer üstün özellikleri arasında “doğal enzim filtresi”, “koku giderici temizlik filtresi” ve “negatif iyon plakası” var.

Doğal enzim filtresi, kirli havayı emerek bakterileri yok eder. Mis gibi ve tertemiz bir ortam sağlar.

Koku giderici temizlik filtresi, kötü kokulara son verir. Mitsubishi klima, koku giderici temizlik filtresi sayesinde odadaki kötü kokuları anında yok eder. Üstelik bu filtre su ile yıkanıp, güneşte kurutulduğunda koku giderici etkisini yeniden kazanır ve tekrar takılıp kullanılabilir.

Negatif iyon plakası, klimanız çalışmasa bile hiç elektrik harcamadan ortama negatif iyon yaymaya devam eder ve doğada, dağlık ve ormanlık alanlarda bulunan negatif iyonların insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisini evinize taşır.

 

Duvar tipi klimalar

Mitsubishi Duvar tipi klimalar

Salon tipi klimalar

Mitsubishi salon tipi klimalar

Yer tipi klimalar

Mitsubishi yer tipi klimalar

Tavan tipi klimalar

Mitsubishi tavan tipi klima

Kanallı tip klimalar

Mitsubishi kanallı klimalar

KX merkezi klima sistemleri

Mitsubishi kx merkezi klima

Güncel 2019 Mitsubishi klima fiyatları sayfamızdan fiyat listelerimize ulaşabilirsiniz. Servis durumu kampanyalar montaj ve stok durumu için lütfen arayınız. Lütfen servisi aramadan önce kumandanın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Klimanın yakınında olmanız sorununuzu daha rahat çözmemize yardımcı olabilir.

1 Ocak 2019 tarihinde güncellendi
Başlık Referanslar